Sitemizde şuan toplam 599 film bulunmaktadır.

Narnia Günlükleri 1 Aslan Cadı ve Dolap 2005 Türkçe Dublaj izle

0
İMDB: 6.9 ( Oscar, 12 armağan ve 36 adaylık ) ( 244.603 Dirilik Rey kullanmıştır. ) İkinci Dünya Savaşı.;nın başlamasıyla Londra.;nın daha çok eskisi büyüklüğünde emin benzeri vadi değildir. Bu sebeple Peter, Susan, Edmund ve Lucy isimli dört bala, taşrada iyicene tıpkı evi olan Müderris Kirke.;ad yanına gönderilir. Bitip tükenmez enerjileriyle herif malikanenin altını üstüne getiren dörtlü, aynı elbise dolabının içinde gizlenen tahammülfersa bir keşifte bulunurlar: eksantrik bir dünyaya açılan ayrımsız büyülü tıpkısı argıt!

Onlara ayrımsız görev verilir. Hayvanların konuştuğu dayanılmaz bunaltıcı ve cazibeli bu dünyanın yaratıcısı ve kralı olan Aslan.ı icat etmek ve bağırsak karartıcı aynı büyüyle, bu fena hâlde dünyayı bitmez sonsuz ayrımsız kışa mahkum fail Cadı. yı yenilgiye bulunmak. Ve kimbilir belki dahi ebedî tıpkısı yaşam ve unutulmaz isimlere eş olma şansı!

J.R.R. Tolkien.mağara dostu, sabah yeli vereni ve çağdaşı yerine bilinen C.S. Lewis.;in 7 kitaplık Narnia Günlükleri, aşağılık da çocuksu ayrımsız şekilde başlar ve yetişkinlerin dimağlarını ast dip eden büyülü aynı evrene uzanır. Bol tıpkısı edebi kavi adına bildik Günlükler, demin da Şrek filmlerinin yönetmeni Andrew Adamson.;un ellerinde beyazperdeye uzanıyor. Direktör : Andrew Adamson Senaryo : Andrew Adamson , Christopher Markus , Ann Peacock , Stephen McFeely , C.S. Lewis (Tezkere) Çalgı Aleti : Harry Gregson-Williams Oyuncular:
Georgie Henley (Lucy Pevensie) , William Moseley (Peter Pevensie) , Skandar Keynes (Edmund Pevensie) , Anna Popplewell (Samut Pevensie) , Tilda Swinton (Parafin Cadı Jadis) , Rupert Everett (Tilki (sesi)) , Jim Broadbent (Müderris Digory Kirke) , Sandro Kopp (Centaur) , Shane Rangi (General Otman) Müddet:
143 dakika, Narnia Günlükleri 1 Aslan Cadı ve Dolap 2005 Türkçe Dublaj izle macerafilmi.org farkıyla sizlerle.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?