Sitemizde şuan toplam 599 film bulunmaktadır.

Narnia günlükleri 2 – Prens kaspiyan 2008 Türkçe Dublaj izle

0
İMDB: 6.6 ( 125.957 Gönül düşünce kullanmıştır. ) ( 2 hediye ve 18 namzetlik )
Narnia.;nın büyülü dünyasında zaman bizim dünyamızdan henüz çabuk akmaktadır. Bu nedenle şimendifer istasyonundan akım eden Pevensey kardeşler kendilerini tıpkı sonraki durak olan Afsuncu Kral Miraz.;ın buyruk sürdüğü adada bulurlar. Şeytani faal bu kralı devirebilmek ve Narnia.;nın fena hâlde günlerini düşüncesiz getirebilmek amacıyla adanın zihayat prensi Caspian ile birlikte hararetli Arslan.;la anlaşma yaparlar.

C.S. Lewis.in bire bir adlı hayalî çocuk romanından uyarlanan ;The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe.; (Narnia Günlükleri: Arslan, Cadı ve Kaşkariko), mecmu dünyada olduğu kabilinden Türkiye sinemalarında dahi fenomen yaratmış, tıpkı elbise dolabının arkasında gizlenen Narnia ülkesinin sunturlu güzellikleri, ayrıntılar kadar yetişkinleri üstelik büyülemişti. Macera devam ediyor ve bitmeme edeceğe benziyor.
Oyuncular: Georgie Henley (Lucy Pevensie) , Skandar Keynes (Edmund Pevensie) , William Moseley (Peter Pevensie) , Anna Popplewell (Susan Pevensie) , Ego Barnes (Prens Caspian) , Sergio Castellitto (Kral Miraz) , Peter Dinklage (Trumpkin) Yönetmen : Andrew Adamson Saz : Harry Gregson-Williams, Narnia günlükleri 2 – Prens kaspiyan 2008 Türkçe Dublaj izle macerafilmi.org farkıyla sizlerle.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?